Kontakta oss

LFF Service AB

Besöksadress
Läkemedelsförsäkringen
Sveavägen 63, Stockholm

Postadress
Box 17608
118 92 Stockholm

E-post
info@lakemedelsforsakringen.se

SLF

Besöksadress
Svenska Läkemedelsförsäkringen AB,
Sveavägen 63, Stockholm

Postadress
Box 176 08
118 92 Stockholm
Telefon 08-462 37 00
Fax 08-462 02 92

Medarbetare LFF Service AB

portratt_robert_stromRobert Ström
VD
robert.strom@lakemedelsforsakringen.se
Tel 08-462 37 00
Mobiltel 070-296 16 20
Besvarar frågor om: Mediekontakter, pressmeddelanden, delägarskap
Ladda hem högupplöst bild på Robert

Rebecka LinderotRebecka Linderot
Assistent
rebecka.linderot@lakemedelsforsakringen.se
Tel 08-462 37 00
Mobil 070-685 55 84
Besvarar frågor om: Ansökan om delägarskap

Medarbetare SLF

Anders_Hultman-STOR---JohanLindsten-D4-2 redAnders Hultman
Vice VD, Skadechef
anders.hultman@lakemedelsforsakringen.se
Tel 08-462 37 00
Mobil 070-252 30 44

Suzanne Björkman
Personskadereglerare
suzanne.bjorkman@lakemedelsforsakringen.se
Tel 08-462 37 98

Ylva Håkansson, Personskadereglerare
ylva.hakansson@lakemedelsforsakringen.se
Tel 08-462 37 97

Mattias Jonsson
Personskadereglerare
mattias.jonsson@lakemedelsforsakringen.se
Tel 08-462 37 99

Frida Jones
Personskadereglerare
frida.jones@lakemedelsforsakringen.se
Tel 08-462 37 96

Sirpa Lundin
Personskadereglerare
sirpa.lundin@lakemedelsforsakringen.se
Tel 08-462 37 93

Kristin Lindroth
Personskadereglerare
kristin.lindroth@lakemedelsforsakringen.se
Tel 08-462 37 95

Mattias Delberger
Personskadereglerare
mattias.delberger@lakemedelsforsakringen.se
Tel 08-462 37 92